Meniny dnes: zajtra:

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 
         OBSADENIE R A DZ
DOSPELÍ
 
6.liga 3b – 13.kolo 28.10.2018 o 14:00 hod.
10:30 Rožkovany Uz. Šalgov ULIČNÝ L ULIČNÝ M FUSEK S CUP
Chmiňany Ľubotice B ONOFREJ BARANOVÁ MIŠKO
Dubovica Peč. N. Ves ŠTOFANKO KUBA OKRUHĽANSKÝ KOVALIČ
Nemcovce Torysa FUSEK A KOŽLEJ M KOŽLEJ P MERKOVSKÝ
Kendice Hermanovce ČONKA VARGA PTÁK KOČIŠČIN Ján
M. Šariš Gregorovce KLEPSATEL KVAŠŇAK UHRIN JENČA
Š. Dravce V. Šebastová ANDREJKO KEREKEŠ KONEČNÝ DUDÁŠ
7.liga – 13.kolo 28.10.2018 o 14:00 hod.
11:15 Brezovička Žehňa OKRUHĽANSKÝ KUBA KOVALIČ
Š. Bohdanovce Jakubovany BABJAK TOMEČEK E KOČIŠČIN Joz.
Kokošovce Terňa VAVREK HANEL
Ostrovany Záborské HORVÁTH TOMEČEK F v Uzovciach
Fričovce Žipov KVAŠŇAK KLEPSATEL UHRIN MIKULEC
Š. Sokolovce Hrabkov MIŽENKO VERČIMÁK CUP
Kapušany Drienov MARKOVIČ SEDLÁK
8.liga A - 13.kolo 28.10.2018 o 14:00 hod.
10:30 Žehňa Ruská N. Ves PTÁK VARGA ČONKA KOČIŠČIN Ján
Lemešany Dulova Ves SVAT HAVRILA
Drien. N. Ves Tulčík JURKO
Haniska Ličartovce POROCHNAVÝ
Chmeľov voľno x x x x
 
8.liga B - 13.kolo 28.10.2018 o 14:00 hod.
Kojatice Sedlice PRUSÁK SAMSELI
Radatice Víťaz DUCKO TOMKO
Svinia Miklušovce DURKÁČ
Ovčie Janov PALENČAR TROJANOVIČ
8.liga C - 13.kolo 28.10.2018 o 14:00 hod.
10:30 Krivany Jakubova Voľa MIŽENKO ĽACH VERČIMÁK  DUDÁŠ
Medzany Poloma KOČIŠ
Jarovnice Lipany B LIPOVSKÝ
Krásna Lúka Hubošovce FUSEK S
Brezovica voľno x x x x
4. liga ELARIN dorast – 11.kolo 27.10.2018 o 14:00 hod.
Brezovica Gregorovce PALENČÁR
Peč. N. Ves Ruská N. Ves MIŽENKO
Rožkovany V. Šariš FUSEK S KONEČNÝ TROJANOVIČ
Dubovica Uzovce ĽACH PTÁK
28.10. 11:15 Kamenica Torysa ŠTOFANKO
voľno Ražňany x x x x
3.liga žiaci – 13.kolo 27.10.2018 o 14:30 hod.
11:15 Š. Michaľany Hermanovce FUSEK A TOMKO
28.10. 11:00 Dulova Ves Peč. N. Ves VAVREK MICHALIKOVÁ
28.10. 11:00 Trnkov-Nemcovce Ostrovany KOŽLEJ M KOŽLEJ P FUSEK A v Nemcovciach
28.10. 11:00 Jarovnice Gregorovce LIPOVSKÝ
28.10. 11:15 Kojatice Pušovce PRUSÁK SAMSELI
28.10. 11:30 Brezovica M. Šariš KEREKEŠ ANDREJKO KONEČNÝ
28.10. 11:45 Víťaz Chmin. N. Ves PALENČÁR TROJANOVIČ
4. liga A žiaci – 11.kolo 27.10.2018 o 14:30 hod.
10:00 Fintice Kendice MICHALIK MICHALIKOVÁ
Sedice Žehňa LIPOVSKÝ HAVRILA
Kapušany Záhradné ANDREJKO JENDRUŠ
30.10. 14:30 Miklušovce V. Šebastová LIPOVSKÝ
28.10. 10:00 Terňa Drienov TOMEČEK F HORVÁTH
3.11. 14:00 Medzany Janov
5.liga žiaci - 11.kolo 27.10.2018 o 14:30 hod.
12:00 Ražňany Záborské ČONKA
Š. Bohdanovce Š. Sokolovce HLAVATÝ
Demjata Chmeľov BUJNOVSKÝ
Chmiňany voľno x x x x x
DOHRÁVKA 8.A liga dospelí 12. kolo
30.10. 10:30 Dulova Ves Drien. N. Ves POROCHNAVÝ FUSEK A FUSEK S KOVALIČ
Mladší žiaci U13 skupina E
27.10. 11:00 Dulova Ves ihrisko vo Dulovej Vsi TOMEČEK E
Prípravka U11 skupina C
28.10. 13:00 Chmeľov Ihrisko v Chmeľove  JENDRUŠ
                                                                                        DOHRÁVKA 5.liga ELARIN dorast 9. kolo
30.10. 14:00 Víťaz Hrabkov PTÁK PALENČÁR SAMSELI