fbpx


Meniny dnes: zajtra:

 

fotobSú chvíle, na ktoré sa oddá spomínať aj po rokoch. Pri pohľade na fotografie oprášia sa spomienky na úspech, aký nebýva každý rok. Nepochybujeme, že víťazstvo v XXI. ročníku Letného pohára bude v Rožkovanoch patriť k častým návratom do minulosti...

 

 
 
V Dubovici nechýbala ani TV7, ktorá pripraví zostrih z finále a vloží ho do najbližšej relácie Futbal za humnami.

 

Finále rozhodovali zľava František Tomeček, Marián Kovalič, Gabriel Svat a Ľuboš Varga.

 

Pamätné medaily boli v tomto roku prvykrát pripravené aj pre rozhodcov . Odovzdal im ich predseda Komisie rozhodcov ObFZ Prešov Jozef Kakaščík.

 

Nezabudlo sa ani na medaily pre hráčov a členom realizačných tímov oboch mužstiev. Odovzdal ich predseda STK ObFZ Prešov Jozef Komár spolu s ďalšími členmi VV.

 

Podpredseda VV ObFZ Prešov Pavol Šuhaj odovzdal diplomy aj šeky kapitánom oboch mužstiev. Finančné ocenenie finalistov sa má od ďalšieho ročníka výrazne zvýšiť .

 

Funkcionári FK Dubovica na čele s predsedom klubu Vincentom Onderčom a tajomnikom Jozefom Cifrom v spolupráci s vedením obce  finálové popoludnie organizačne zvládli vynikajúco. Predseda ObFZ Prešov Peter Mriglot ( vpravo) sa poďakoval predsedovi FK Dubovica Vincentovi Onderčovi za vytvorené perfektné podmienky na dôstojné vyvrcholenie Letného pohára 2014.

zostavil: Ján Fenčák

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť