Meniny dnes: zajtra:

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

    Úradná správa č. 50

 

 

 

 

                            KOMISIA ROZHODCOV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       OBSADENIE R A DZ - DOSPELÍ,  23.kolo,  29.4.2012 o 16.00 h.

 

 

 

 

 

 

 

 

I.trieda

    R

   AR1

   AR2

   DZ

 

Š.MICHAĽANY - RAŽŇANY

Svat

Pavel

 

Mišenčík

 

HANISKA - ŽIPOV

Jakubčin

Valko

Jurášek

Kočiščin Joz

 

DEMJATA - V.ŠEBASTOVÁ

Kvašňák

Leško

Zajac

Stanko

 

NEMCOVCE - TORYSA

Tall

M.Semančík

Kakaščík

Komár

 

DUBOVICA - MIKLUŠOVCE

Velček

Kolenčík

 

Novák

 

PETROVANY - FRIČOVCE

Maňkoš

Tabiš

 

Merkovský

 

PEČ.N.VES - JANOV

Kačmar

Ružbarský

 

Onofrej

10.30 h.

HERMANOVCE - KOJATICE

Leško

Kvašňák

Zajac

Palko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.trieda - 19. kolo

 

 

 

 

 

RADATICE - JAROVNICE

Hopko

Sučka

 

 

 

I.OSTROVANY - Š.SOKOLOVCE

Šipka

Komorník

 

Maňkoš

 

SEDLICE - ŽEHŇA

Kovalič

Tirpák ml.

 

Lacko

 

KAPUŠANY - BREZOVICA

Kožar

Knap

 

Halčák

 

LIPNÍKY - M.ŠARIŠ

Hudák

P.Semančík

 

Palko

 

POLOMA - JAKUBOVANY

Bartko

Onderišin

 

 

10.30 h.

ŠIROKÉ - CHMIN.N.VES

Valko

Jakubčin

Jurášek

Lacko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III.A - 15.kolo

 

 

 

 

 

TULČÍK - ROKYCANY

Kasprišin

 

 

 

 

KOKOŠOVCE - RUSKÁ N.VES

D.Bereš

Konečný

 

 

 

DRIENOV - CHMEĽOV

Tirpák st.

Petruška

 

Kekeľ

13.30 h.

LEMEŠANY - Š.BOHDANOVCE

Petruška

Tirpák st.

v Drienove

Kekeľ

10.00 h.

KOMÉTA PO – ĽUBOTICE B

Onderišin

Bartko

 

Kubánka

10.30 h.

LIČARTOVCE - DULOVÁ VES

M.Kožlej

P.Kožlej

 

Stanko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III.B - 18.kolo

 

 

 

 

 

BREZOVIČKA - TERŇA

Pavlinský

 

 

 

 

KAMENICA - VÍŤAZ

Mikulec

 

 

 

 

KRIVANY - HRABKOV

Ľ.Varga

 

 

 

 

OVČIE - KRÁSNA LÚKA

P.Varga

 

 

 

 

UZ.ŠALGOV - LIPANY B

Polomský

Končula

 

 

 

GREGOROVCE - ROŽKOVANY

Ištoňa

Šeminský

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DORAST - 23. kolo,  29.4.2012  o 13.45 h.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I.trieda

    R

   AR

   DZ

 

 

GREGOROVCE - M.ŠARIŠ

Šeminský

 

 

 

o 13.15h

KAMENICA - CHMIN.N.VES

Mikulec

 

 

 

o 13.15h

JAROVNICE - HERMANOVCE

Komorník

 

 

 

28.4.o 13.00h

ROŽKOVANY - V.ŠARIŠ

Šipka

 

 

 

28.4.o 15.00h

BREZOVICA - CHMIŇANY

Mikulec

 

 

 

28.4.o 15.00h

KENDICE - ZÁBORSKÉ

Svat

 

 

 

28.4.o 15.00h

DUBOVICA - Š.DRAVCE

J.Mišenčík

 

 

 

28.4.o 15.00h

PETROVANY - FRIČOVCE

Hopko

Konečný

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.A - 15.kolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.4.o 11.00h

LIČARTOVCE - RUSKÁ N.VES

Hopko

Konečný

 

 

28.4.o 15.00h

KOJATICE - V.ŠEBASTOVÁ

M.Semančík

P.Semančík

 

 

28.4.o 15.00h

NEMCOVCE - DRIENOV

Knap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.B - 11.kolo

 

 

 

 

 

TERŇA - LIPNÍKY

Bartek

 

 

 

 

JAKUBOVANY - ŠIROKÉ

Pavel

 

 

 

o 13.15h

VÍŤAZ - RAŽŇANY

P.Varga

 

 

 

28.4.o 13.45h

UZOVCE - DEMJATA

Tall

 

 

 

28.4.o 15.00h

TULČÍK - ZÁHRADNÉ

Maňkoš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŽIACI - 19. kolo, 28.4.2012 o 15.00 h.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I.trieda

 

 

 

 

 

DULOVA VES - V.ŠARIŠ

Tabiš

 

 

 

 

M.ŠARIŠ - CHMIN.N.VES

Leško

 

 

 

 

ZÁHRADNÉ - Š.MICHAĽANY

Onderišin

 

 

 

 

HERMANOVCE - ŽUPČANY

Končula

 

 

 

 

FINTICE - BREZOVICA

Jurašek

 

 

 

29.4.o 13.45h

DUBOVICA - PUŠOVCE

Kolenčík

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.A - 11.kolo

 

 

 

 

 

KOKOŠOVCE - CHMEĽOV

Kakaščík

 

 

 

 

DRIENOV - SAFI PO

Velček

 

 

 

o 13.00h

LEMEŠANY - KENDICE

Velček

v Drienove

 

 

o 11.00h

FAMT PO - ZÁBORSKÉ

P.Kožlej

 

 

 

29.4.o 13.45h

PETROVANY - V.ŠEBASTOVÁ

Tabiš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.B - 13.kolo

 

 

 

 

 

RADATICE - ROKYCANY

J.Hudák

 

 

 

 

ŽIPOV - MIKLUŠOVCE

Kačmár

 

 

 

 

SEDLICE - JANOV

Bartko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.C - 14.kolo

 

 

 

 

 

LIPOVCE - KOJATICE

Kasprišin

 

 

 

 

ŠIROKÉ - JAROVNICE

Pavel

 

 

 

 

VÍŤAZ - HRABKOV

P.Varga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.D - 11.kolo

 

 

 

 

 

JAKUBOVANY - TERŇA

Ľ.Varga

 

 

 

 

UZOVCE - MEDZANY

Sučka

 

 

 

o 13.00h

DEMJATA - GREGOROVCE

Giňovský

 

 

 

o 13.00h

KAPUŠANY - Š.SOKOLOVCE

Kožar

 

 

 

29.4.o 13.45h

UZ.ŠALGOV - I.OSTROVANY

Končula

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.E - 14.kolo

 

 

 

 

 

ROŽKOVANY - POLOMA

Šipka

 

 

 

 

KRÁSNA LÚKA - KRIVANY

Pavlinský

 

 

 

29.4.o 13.45h

Š.DRAVCE - KAMENICA

Ľ.Varga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KR pozýva na svoje zasadnutie dňa 25.4.2012 o 16.30 hod. R Barteka.