Meniny dnes: zajtra:

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 
         OBSADENIE R A DZ
DOSPELÍ
6.liga 3b – 12.kolo 21.10.2018 o 14:00 hod.
10:30 Ľubotice B Š. Dravce KVAŠŇAK ULIČNÝ L HANEL PALKO
V. Šebastová Rožkovany VSFZ OKRUHĽANSKÝ PARTILA MIKULEC
Uz. Šalgov M. Šariš LIPOVSKÝ ANDREJKO ĽACH KOČIŠČIN Ján
Gregorovce Kendice BABJAK KEREKEŠ UHRIN ONOFREJ
Hermanovce Nemcovce DURKAČ KLEPSATEL VERČIMÁK DUDÁŠ
Torysa Dubovica VSFZ PTÁK PALENČÁR MIŠKO
Peč. N. Ves Chmiňany ČONKA GENČUR KOŽLEJ M KOČIŠČIN Joz.
7.liga – 12.kolo 21.10.2018 o 14:00 hod.
10:30 Jakubovany Kapušany PALENČÁR ONOFREJ BRIŽEK MIKULEC
Drienov Žehňa HLAVATÝ SEGEĎA KONEČNÝ PALKO
Brezovička Š. Sokolovce VAVREK POROCHNAVÝ JENČA
Hrabkov Fričovce ŠTOFANKO TOMEČEK E SAMSELI CUP
Žipov Ostrovany MARKOVIČ TOMEČEK F x
Záborské Kokošovce SVAT FUSEK S PRUSÁK x
Terňa Š. Bohdanovce HORVÁTH DUCKO TOMKO  
8.liga A - 12.kolo 21.10.2018 o 14:00 hod.
Ruská N. Ves Haniska KOČIŠ
Tulčík Žehňa KONČULA
Chmeľov Lemešany KVAŠŇAK
30.10. 10:30 Dulova Ves Drien. N. Ves POROCHNAVÝ FUSEK A FUSEK S KOVALIČ
voľno Ličartovce x x x x
8.liga B - 12.kolo 21.10.2018 o 14:00 hod.
10:30 Sedice Ovčie VARGA KOVALIČ
Víťaz Janov FUSEK A
Svinia Kojatice JURKO
Radatice Miklušovce VARGA
8.liga C - 12.kolo 21.10.2018 o 14:00 hod.
Jakubova Voľa Krásna Lúka SEGEĎA
Lipany B Krivany ONOFREJ v Ďačove
Poloma Jarovnice BRIŽEK
Brezovica Medzany PAVLINSKÝ
voľno Hubošovce x x x x
4. liga ELARIN dorast – 10.kolo 20.10.2018 o 14:00 hod.
Gregorovce Dubovica MARKOVIČ KONEČNÝ ĽACH
Ražňany Peč. N. Ves BABJAK HANEL
Ruská N. Ves Kamenica HORVÁTH
21.10. 11:00 Uzovce Rožkovany DUCKO HORVÁTH TOMKO  
21.10. 11:00 Torysa Brezovica PTÁK  
Veľký Šariš voľno x x x x
5.liga ELARIN dorast - 9.kolo 20.10.2018 o 14:00 hod.
Víťaz Hrabkov FUSEK A FUSEK S
Š. Michaľany Š. Dravce PALENČÁR VARGA
Drienov Uz. Šalgov ONOFREJ HAVRILA D
Nemcovce-Trnkov Kokošovce-D.Ves KEREKEŠ HLAVATÝ
voľno Záhradné x x x x
6.liga ELARIN dorast - 9.kolo 20.10.2018 o 14:00 hod.
Kendice Kojatice DUCKO
Radatice Lemešany LIPOVSKÝ
3.liga žiaci – 12.kolo 20.10.2018 o 14:30 hod.
11:00 Ostrovany Dulova Ves HANEL BABJAK v Ražňanoch
Pušovce Víťaz KOŽLEJ M
Hermanovce Jarovnice JURKO SAMSELI
21.10. 10:30 Š.Michaľany Chmin. N. Ves VERČIMÁK KLEPSATEL
21.10. 11:30 Gregorovce Brezovica KEREKEŠ BABJAK UHRIN
21.10. 11:30 Malý Šariš Trnkov-Nemcovce JURKO JENDRUŠ
21.10. 11:30 Peč. N. Ves Kojatice KOŽLEJ M ČONKA
4. liga A žiaci – 10.kolo 20.10.2018 o 14:30 hod.
10:30 Kendice Terňa MICHALIK MICHALIKOVÁ
11:30 Záhradné Miklušovce BUJNOVSKÝ
V. Šebastová Sedlice ČONKA JENDRUŠ
Žehňa Medzany BRIŽEK SEDLÁK
16:00 Janov Fintice TOMEČEK E TOMEČEK F
21.10. 11:00 Drienov Kapušany SEGEĎA HLAVATÝ KONEČNÝ
4.liga B žiaci - 9.kolo 20.10.2018 o 14:30 hod.
Jakubovany Kamenica MIŽENKO
Poloma Brezovička GENČUR
21.10. 11:00 Dubovica Rožkovany ANDREJKO LIPOVSKÝ
21.10. 11:45 Š. Dravce Krivany POROCHNAVÝ VAVREK
voľno Torysa x x x x
5.liga žiaci - 10.kolo 20.10.2018 o 14:30 hod.
Chmeľov Ražňany PARTILA
Š. Sokolovce Demjata PTÁK
21.10. 11:00 Chmiňany Š. Bohdanovce DURKAČ
voľno Záborské
DOHRÁVKA 5.liga ELARIN dorast 2. kolo
4.11. 13:30 Záhradné Víťaz
DOHRÁVKA 5.liga ELARIN dorast 2. kolo
27.10. 14:00 Drienov Hrabkov
Mladší žiaci U13 skupina B
19.10. 17:00 Pušovce ihrisko v Pušovciach HUDÁK
Mladší žiaci U13 skupina F
16.10. 16:00 Medzany ihrisko v Medzanoch KOŽLEJ M