Meniny dnes: zajtra:

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

 

                                  KOMISIA ROZHODCOV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       OBSADENIE R A DZ - DOSPELÍ,  25.kolo,  13.5.2012 o 16.30 h.

 

 

 

 

 

 

 

 

I.trieda

    R

   AR1

   AR2

   DZ

 

ŽIPOV - RAŽŇANY

Hudák

Kasprišin

 

Komár

 

Š.MICHAĽANY - V.ŠEBASTOVÁ

Valko

Halčák

 

Palko

 

HANISKA - KOJATICE

Andrejko

Kolenčík

Knap

Halčák

 

HERMANOVCE - MIKLUŠOVCE

Maňkoš

M.Semančík

 

Onofrej

 

NEMCOVCE - FRIČOVCE

Tall

Tirpák st.

 

Kočiščin Ján

 

DUBOVICA - JANOV

Jurašek

Kovalič

 

Kanuščák

 

PETROVANY - PEČ.N.VES

Kožar

Tabiš

 

Stanko

10.30 h.

DEMJATA - TORYSA

Svat

Hopko

Kovalič

Čelovský

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.trieda - 21. kolo

 

 

 

 

 

CHMIN.N.VES - JAROVNICE

Kunaj

Bartek

 

Maňkoš

 

ŠIROKÉ - ŽEHŇA

Kasprišin

Svat

 

Čelovský

 

I.OSTROVANY - BREZOVICA

Kvašňák

K.Kakaščík

 

Kekeľ

 

SEDLICE - M.ŠARIŠ

Hopko

Ľ.Varga

 

Merkovský

 

KAPUŠANY - JAKUBOVANY

Velček

Ružbarský

 

Kočiščin Joz

 

LIPNÍKY - POLOMA

Pavel

Kačmar

 

 

13.30 h.

RADATICE - Š.SOKOLOVCE

Kačmar

Pavel

 

Kubanka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III.A - 17.kolo

 

 

 

 

 

DULOVÁ VES - ĽUBOTICE B

Choma

Šeminský

 

 

 

LIČARTOVCE - RUSKÁ N.VES

Petruška

 

 

 

 

DRIENOV - ROKYCANY

Leško

 

 

 

 

KOKOŠOVCE - Š.BOHDANOVCE

Bartko

 

 

 

 

CHMEĽOV - LEMEŠANY

Zajac

 

 

 

10.00 h.

KOMÉTA PO - TULČÍK

Kakaščík K.

Kožar

 

Merkovský

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III.B - 21.kolo

 

 

 

 

 

VÍŤAZ - TERŇA

Komorník

Sučka

 

 

 

BREZOVIČKA - MEDZANY

Jakubčin

 

 

 

 

KAMENICA - HRABKOV

Mikulec

Končula

 

 

 

KRIVANY - LIPANY B

Šipka

 

 

 

 

OVČIE - ROŽKOVANY

Onderišin

P.Semančík

 

 

 

UZ.ŠALGOV - GREGOROVCE

P.Varga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DORAST - 25. kolo,  13.5.2012  o 14.15 h.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I.trieda

    R

   AR

   DZ

 

 

CHMIN.N.VES - V.ŠARIŠ

Bartek

 

 

 

o 13.45h

KAMENICA - ZÁBORSKÉ

Končula

 

 

 

o 13.45h

JAROVNICE - FRIČOVCE

M.Semančík

 

 

 

12.5.o 14.00h

ROŽKOVANY - CHMIŇANY

Tomeček

 

 

 

12.5.o 15.00h

BREZOVICA - HERMANOVCE

Šipka

 

 

 

12.5.o 15.00h

KENDICE - Š.DRAVCE

Leško

 

 

 

12.5.o 15.00h

DUBOVICA - M.ŠARIŠ

Kunaj

 

 

 

12.5.o 15.00h

PETROVANY - GREGOROVCE

Ružbarský

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.A - 17.kolo

 

 

 

 

o 13.45h

MIKLUŠOVCE - RUSKÁ N.VES

Ľ.Varga

 

 

 

12.5.o 11.00h

LIČARTOVCE - ŽEHŇA

Kačmar

 

 

 

12.5.o 15.00h

KOJATICE - DRIENOV

Hopko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.B - 13.kolo

 

 

 

 

 

JAKUBOVANY - UZOVCE

Tirpák ml.

 

 

 

o 13.45h

VÍŤAZ - DEMJATA

P.Semančík

Onderišin

 

 

12.5.o 14.15h

LIPNÍKY - ZÁHRADNÉ

Onderišin

 

 

 

12.5.o 15.00h

TULČÍK - RAŽŇANY

M.Semančík

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŽIACI - 21. kolo, 12.5.2012 o 15.00 h.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I.trieda

 

 

 

 

 

CHMIN.N.VES - V.ŠARIŠ

Kasprišin

 

 

 

 

DULOVÁ VES - Š.MICHAĽANY

Končula

 

 

 

 

M.ŠARIŠ - ŽUPČANY

Kakaščík

 

 

 

 

ZÁHRADNÉ - PUŠOVCE

Giňovský

 

 

 

 

HERMANOVCE - BREZOVICA

P.Varga

 

 

 

 

FINTICE - PEČ.N.VES

Tabiš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.A - 13.kolo

 

 

 

 

 

CHMEĽOV - ZÁBORSKÉ

Knap

 

 

 

 

KOKOŠOVCE - KENDICE

Šeminský

 

 

 

 

LEMEŠANY - DRIENOV

Velček

 

 

 

13.5.o 12.30h

FAMT PO - V.ŠEBASTOVÁ

Sučka

 

 

 

13.5.o 14.15h

PETROVANY - SAFI PO

Tabiš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.B - 15.kolo

 

 

 

 

 

ŽIPOV - ROKYCANY

Jurašek

 

 

 

 

SEDLICE - RADATICE

Bartko

 

 

 

 

JANOV - MIKLUŠOVCE

Hudák

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.C - 16.kolo

 

 

 

 

 

JAROVNICE - CHMIŇANY

Pavel

 

 

 

 

HRABKOV - LIPOVCE

Petruška

 

 

 

11.5.o 17.00h

VÍŤAZ - ŠIROKÉ

Petruška

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.D - 13.kolo

 

 

 

 

 

I.OSTROVANY - Š.SOKOLOVCE

Kožar

 

 

 

 

JAKUBOVANY - GREGOROVCE

Tall

 

 

 

 

UZOVCE - DEMJATA

Bartek

 

 

 

13.5.o 14.15h

UZ.ŠALGOV - MEDZANY

P.Varga

 

 

 

13.5.o 14.30h

KAPUŠANY - TERŇA

Ružbarský

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.E - 16.kolo

 

 

 

 

 

KAMENICA - TORYSA

Ľ.Varga

 

 

 

 

KRIVANY - ROŽKOVANY

Mikulec

 

 

 

 

KRÁSNA LÚKA - Š.DRAVCE

J.Mišenčík

 

 

 

 

KR oznamuje R, že tréning rozhodcov dňa 8.5.2012 sa v prípade ak bude

 

nepriaznivé počasie neuskutoční.