Meniny dnes: zajtra:

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

                                                                 Úradná správa č. 48

 

 

 

 

                            KOMISIA ROZHODCOV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       OBSADENIE R A DZ - DOSPELÍ,  22.kolo,  22.4.2012 o 16.00 h.

 

 

 

 

 

 

 

 

I.trieda

    R

   AR1

   AR2

   DZ

 

RAŽŇANY - JANOV

Onderišin

Mikulec

 

Komar

 

FRIČOVCE - PEČ.N.VES

Jakubčin

P.Kožlej

Hudák

Onofrej

 

MIKLUŠOVCE - PETROVANY

Mriglot

Halčák

 

Palko

 

KOJATICE - NEMCOVCE

Svat

Baloga

Kvašňák

Halčák

 

V.ŠEBASTOVÁ - HERMANOVCE

Pavel

M.Semančík

 

Maňkoš

 

ŽIPOV - DEMJATA

Valko

Leško

Velček

Knut

 

Š.MICHAĽANY - HANISKA

Ľ.Varga

Kolenčík

 

Stanko

13.00 h.

TORYSA - DUBOVICA

M.Hudák

Kasprišin

 

Kubanka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.trieda - 18. kolo

 

 

 

 

 

JAROVNICE - JAKUBOVANY

Šipka

Kovalič

 

Kočiščin Ján

 

BREZOVICA - LIPNÍKY

Tirpák st.

Tirpák ml.

 

Merkovský

 

ŽEHŇA - KAPUŠANY

Petruška

Končula

 

Kočiščin Joz

 

Š.SOKOLOVCE - SEDLICE

Komorník

Kasprišin

 

 

 

CHMIN.N.VES - I.OSTROVANY

Filipák

Krivjančin

Kakaščík

Krajčík

 

RADATICE - ŠIROKÉ

Kožár

Halčák

 

Kekeľ

10.30 h.

M.ŠARIŠ - POLOMA

Kvašňák

Leško

 

Kočiščin Joz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III.A - 14.kolo

 

 

 

 

 

RUSKÁ N.VES - CHMEĽOV

Zajac

Šeminský

 

 

 

TULČÍK - KOKOŠOVCE

Jurášek

Sučka

 

 

 

DULOVÁ VES - ROKYCANY

Mišenčík

 

 

 

13.00 h.

LEMEŠANY - DRIENOV

Velček

 

 

 

10.00 h.

ĽUBOTICE B - Š.BOHDANOVCE

Hudák

 

 

 

10.00 h.

KOMÉTA PO - LIČARTOVCE

Baloga

Tirpák ml.

 

Onofrej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III.B - 18.kolo

 

 

 

 

 

TERŇA - ROŽKOVANY

Bartko

 

 

 

 

LIPANY B -GREGOROVCE

Kačmár

P.Semančík

 

 

 

KRÁSNA LÚKA - UZ.ŠALGOV

Pavlinský

 

 

 

 

HRABKOV - OVČIE

Maňkoš

 

 

 

 

MEDZANY - KRIVANY

Bartek

Konečný

 

 

 

BREZOVIČKA - KAMENICA

Tall

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DORAST - 22. kolo,  22.4.2012  o 13.45 h.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I.trieda

    R

   AR

   DZ

 

 

CHMIN.N.VES - BREZOVICA

Kakaščík

 

 

 

o 13.15h

FRIČOVCE - GREGOROVCE

P.Kožlej

 

 

 

o 13.15h

HERMANOVCE - DUBOVICA

Kovalič

 

 

 

21.4.o 12.00h

V.ŠARIŠ - M.ŠARIŠ

Jurášek

P.Kožlej

 

 

21.4.o 13.00h

ZÁBORSKÉ - JAROVNICE

M.Semančík

P.Semančík

 

 

21.4.o 14.00h

ROŽKOVANY - KAMENICA

Kvašňák

 

 

 

21.4.o 15.00h

Š.DRAVCE - PETROVANY

Šipka

 

 

 

21.4.o 15.00h

CHMIŇANY - KENDICE

P.Varga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.A - 14.kolo

 

 

 

 

 

HANISKA - ŽEHŇA

Končula

 

 

 

o 13.15h

RUSKÁ N.VES - NEMCOVCE

Šeminský

Zajac

 

 

o 13.15h

V.ŠEBASTOVÁ - LIČARTOVCE

M.Semančík

 

 

 

21.4.o 17.00h

MIKLUŠOVCE - KOJATICE

Bartko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.B - 10.kolo

 

 

 

 

21.4.o 13.45h

LIPNÍKY - VÍŤAZ

Maňkoš

 

 

 

21.4.o 13.45h

DEMJATA - ZÁHRADNÉ

Končula

 

 

 

21.4.o 15.00h

RAŽŇANY - JAKUBOVANY

Leško

 

 

 

1.5. o 15.00h

ŠIROKÉ - UZOVCE

Jakubčin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŽIACI - 18. kolo, 21.4.2012 o 15.00 h.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I.trieda

 

 

 

 

 

BREZOVICA - PEČ.N.VES

Ľ.Varga

 

 

 

 

ŽUPČANY - DUBOVICA

Bartek

 

 

 

 

CHMIN.N.VES - ZÁHRADNÉ

Kasprišin

 

 

 

 

DULOVÁ VES - M.ŠARIŠ

Šeminský

 

 

 

o 13.00h

PUŠOVCE - FINTICE

Knap

v Chmeľove

 

 

22.4.o 13.30h

Š.MICHAĽANY - HERMANOVCE

Kolenčík

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.A - 10.kolo

 

 

 

 

 

ZÁBORSKÉ - SAFI

P.Semančík

M.Semančík

 

 

 

KENDICE - DRIENOV

Konečný

 

 

 

 

V.ŠEBASTOVÁ - LEMEŠANY

Kovalič

 

 

 

 

CHEĽOV - PETROVANY

Knap

 

 

 

o 11.00h

FAMT PO - KOKOŠOVCE

Kolenčík

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.B - 12.kolo

 

 

 

 

 

SEDLICE - ROKYCANY

Hudák

 

 

 

 

JANOV - ŽIPOV

M.Kožlej

 

 

 

 

MIKLUŠOVCE - RADATICE

Bartko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.C - 13.kolo

 

 

 

 

 

JAROVNICE - VÍŤAZ

Kačmar

 

 

 

 

KOJATICE - ŠIROKÉ

Pavel

 

 

 

o 13.00h

CHMIŇANY - LIPOVCE

P.Varga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.D - 10.kolo

 

 

 

 

 

MEDZANY - DEMJATA

Jurášek

 

 

 

 

I.OSTROVANY - JAKUBOVANY

Kožar

 

 

 

o 17.00h

TERŇA - UZOVCE

Onderišin

 

 

 

22.4.o 14.00h

KAPUŠANY - UZ.ŠALGOV

Knap

 

 

 

22.4.o 13.45h

Š.SOKOLOVCE - GREGOROVCE

Komorník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.E - 12.kolo

 

 

 

 

 

KAMENICA - KRÁSNA LÚKA

Pavlinský

 

 

 

 

POLOMA - Š.DRAVCE

Mikulec

 

 

 

 

TORYSA - ROŽKOVANY

Tall