Najlepší štvorlístok tvoria víťazi skupín, plus jeden najlepší z druhého miesta. V boji o postup do finále si to rozdajú Gregorovce s Chmeľovom (v sobotu 25. februára od 15.30 hod na umelej v Sabinove) a Ostrovany s Hermanovcami (v sobotu 4. marca od 14.30 hod na umelej v Sabinove).

Výsledky v A skupine:

Terňa – Gregorovce 1:4 (1:1), góly: Juraj Vasko – Adrián Frič 2, Erik Župa, Alexander Radačovský. Hostia po polhodine otvorili gólový účet, domáci rýchlo vyrovnali. V druhom polčase strelil víťazný celok za trinásť minút tri góly a bolo rozhodnuté.

Predchádzajúce rezultáty: Janov – Gregorovce 2:4, Hermanovce – Terňa 4:1, Terňa – Janov 1:5, Hermanovce – Gregorovce 1:2, Hermanovce – Janov 8:0.

Konečné poradie: 1. Gregorovce 9 bodov, 2. Hermanovce 6 bodov, 3. Janov 3 body, 4. Terňa 0 bodov.

chmelov solivar

Výsledky v B skupine:

Chmeľov – Solivar 6:0 (4:0), góly: Damián Kendra 2, Patrik Marcinko, Damián Keresteš, Vladimír Polča, Róbert Maťuťa vlastný. Minútu po výmene strán dali domáci piaty gól a  o ďalšie dve minúty uzavreli poltucet. Kto čakal ďalšie góly, nedočkal sa.

Jarovnice – Malý Šariš 8:4 (4:2), góly: Patrik Ferko 3, Tomáš Ferko 2, Róbert Ferko, Ondrej Kaleja, Dávid Kaleja – Martin Hopko 2, Jakub Marton z 11 m, Samuel Korečko. Domáci ukázali viac techniky i behavosti, extrémne omladený tím hostí za súperom zaostával. Exportný gól na 7:4 zo stredového kruhu vsietil Patrik Ferko.

Predchádzajúce rezultáty: Solivar – Malý Šariš 4:5, Chmeľov – Jarovnice 3:0, Jarovnice – Solivar 4:5, Chmeľov – Malý Šariš 2:0.

Konečné poradie: 1. Chmeľov 9 bodov, 2. Jarovnice 3 body, Malý Šariš 3 body, 4. Solivar 3 body.

Výsledky v C skupine:

Ostrovany – Kamenica 5:4 (3:2), góly: Ján Kaleja 2, Bartolomej Popuša, Marián Bilý, František Bilý – Lukáš Andraščík 2 (obidva z 11 m), Adam Gladiš, Peter Basár. Zápas ako na hojdačke – 1:0, 1:2, 3:2. Domáci dali tretí gól v posledných sekundách prvého polčasu. Hostia po výmenen strán vyrovnali, no domáci odskočili na 5:3. Jedenásť minút pred koncom premenil druhú penaltu L. Andraščík, čím stanovil konečný rezultát.

Veľký Šariš st. dor. - Pečovská Nová Ves 2:3 (1:1), góly: Denis Lauko, Daniel Kišš – Ján Fecko, Erik Lipták, Adam Stracenský. Domáci prehrávali 0:1, do prestávky dokázali vyrovnať. Po výmene strán ale hostia dvomi gólmi za necelých desať minút „ušli“ na 1:3, mladíkom sa podarilo už len korigovať.

Predchádzajúce rezultáty: Kamenica – Veľký Šariš st. dor. 9:0, Pečovská Nová Ves – Ostrovany 3:2, Veľký Šariš st.dor. – Ostrovany 1:11, Kamenica – Pečovská Nová Ves 4:3.

Konečné poradie: 1. Ostrovany 6 bodov, 2. Kamenica 6 bodov, 3. Pečovská Nová Ves 6 bodov, 4. Veľký Šariš st.dor. 0 bodov.