Organizátori rozdelili mužstvá do troch skupín. A: Hermanovce, Terňa, Janov, Gregorovce. B: Chmeľov, Jarovnice, Solivar, Malý Šariš. C: Kamenica, starší dorastenci Veľkého Šariša, Ostrovany, Pečovská Nová Ves.

Podujatie sa začalo tento víkend úvodnými šiestimi stretnutiami. Hrať sa bude aj počas nasledujúcich troch víkendov, finále je na programe 25. marca.

Dnes a včera padlo v šiestich dueloch dovedna 37 gólov, z toho jeden zo značky bieleho bodu a Žiaden vlastný.

Výsledky v A skupine:

Janov – Gregorovce 2:4 (1:3), góly: Radoslav Richtarik, Pavol Matta – Alexander Radačovský 2, Dávid Kišš, Lukáš Frič.

Hostia mali raketový nástup, v úvodnej päťminútovke skórovali hneď dvakrát. Po polhodine bolo 0:3 – a de facto rozhodnuté o víťazovi.

Hermanovce – Terňa 4:1 (2:0), góly: Jakub Babuščák 2, Adam Karabinoš (z pokutového kopu), Tomáš Jačišin – Jurtaj Vasko.

Aj v tomto dueli pomohli úspešnejšiemu tímu rýchle góly. V 7. minúte bolo 2:0. Hosťom sa zasa vydaril nástup do druhého polčasu, po niekoľkých sekundách znížili na 2:1 – no to bolo z ich strany všetko.

VZ6 2197

Výsledky v B skupine:

Solivar – Malý Šariš 4:5 (0:4), góly: Matej Kravec 2, Marek Semanič, Radoslav Kubánka - Filip Marton 2, Tomáš Liščinský, Matúš Ambrózy, Štefan Malík.

Opäť sa vlnila sieť už v úvode – v 4. minúte sa hostia ujali vedenia. A potom im to „sypalo“ ďalej. V prvom polčase excelovali. Po výmene strán sa domáci vrátili do zápasu (3:4), no neskôr dal súper rozhodujúci piaty gól...

Chmeľov – Jarovnice 3:0 (2:0), góly: Ľubomír Pavúk, Adrián Pavuk, Sebastián Ržonca.

V 33. minúte sa to začalo, v 69. skončilo. Tri góly rozhodli o radosti domácich.

Výsledky v C skupine:

Kamenica – Veľký Šariš 9:0 (7:0), góly: Marián Hlávka 3, Oliver Štroncer 2, Peter Basár 2, Patrik Vranka 2.

Neubehlo ani dvadsať minút a domáci vyhrávali 6:0. V 56. minúte dal Oliver Štroncer ich deviaty gól, diváci čakali na ďalšie, no povestná desiatka sa nekonala.

Pečovská Nová Ves – Ostrovany 3:2 (2:0), góly: Ján Fecko, Adam Stracenský, Lukáš Sterančák – Ján Kaleja, Marek Giňa.

Keď dali domáci v 62. minúte tretí gól, zdalo sa byť rozhodnuté. Hostia sa však v 74. minúte - a hneď na to o dve minúty neskôr, vrátili do zápasu... Vyrovnávajúci gól už ale nestrelili.