Po necelej polhodine hry viedli hostia rozdielom triedy vďaka dvom gólom Filipa Tudora a jednému z kopačky Tomáša Rešetára. Zdalo sa byť rozhodnuté, no bolo to iba zdanie... V 35. minúte upravil na 1:3 Jozef Pokuta, potom domáci znížili minútu pred odchodom do kabín vďaka presnému zásahu Adama Karabinoša. V druhom polčase platil najtesnejší rozdiel 2:3 poriadne dlho – až do poslednej minúty, kedy Marián Baláž vyrovnal na konečných 3:3.

VZ6 8626

Hrajúcemu prezidentovi FK Záborské Milošovi Baranovi sme položili zopár otázok, avšak nie na všetky odpovedal. Na margo ostatných dvoch duelov, v ktorých nováčik prehral s Chmiňanmi 1:3 a remizoval v Hermanovciach 3:3, poznamenal: „Prajem si, aby šport napredoval ďalej a aby zväz našiel rozhodcov, ktorí by mali svoje kvality. Aby sme sa nehádali na dedinských zápasoch kvôli ich zlým verdiktom“. Zo šiestich doterajších odohratých zápasov vyhral „Haršag“ jediný, trikrát remizoval, dvakrát prehral. V tabuľke mu patrí jedenáste miesto. „Boli to všetko vyrovnané súboje, hoci výsledky nie sú najlepšie. Máme však výborného trénera Michala Baku, ktorý postupne mení našu zostavu a je len otázkou času, kedy to začne fungovať,“ odkázal M. Baran.