fbpx


Meniny dnes: zajtra:

logCieľom nášho webu je propagácia športu, hlavne amatérskeho futbalu, a samozrejme podpora športových aktivít v regióne.

Webstránka futbalového zväzu v Prešove funguje nepretržite od roku 2011. Po zmene dizajnu a prejdení na najaktuálnejší redakčný systém v apríli 2017 našu stránku už navštívilo 8 215 užívateľov internetu z 29 rôznych krajín sveta.

Samozrejme najviac (88% t.j. 8 088 návštev) je zo Slovenska, kde ako zväz pôsobíme. Vďaka internetu, redaktorom a ľudom ktorí propagujú futbal sa o Prešovsko-sabinovskom okrese novinky dozvedajú aj v zahraničí. Najviac návštev máme z USA (421), nasleduje Česko (167), Nemecko (82), V. Británia (42), Holandsko (40), Írsko (22), Taliansko (18), Nórsko (16) a desiatku uzatvára Rakúsko (13).

Denne sa na našu stránku klikne priemerne 1267 krát a za mesiac už máme viac 38 tisíc vzhliadnutí.

graf

Možno náhodou alebo cielene sa k nám preklikli užívatelia z exotických kútov sveta ako Kambodža, Senegal alebo Južná Afrika. Aj oni sa pridali k návšteve nášho webu a je jedno či už si pozreli najnovšiu úradnú správu alebo len prečítali článok o šlágri 8.A ligy medzi Kapušanmi a Hrabkovom. 

mapa

Umiestnenie bannera

Bannery majú nepochybne svoje miesto medzi reklamnými formátmi používanými na internete. Sú to akési online billboardy, prostredníctvom ktorých je možné pomerne efektne propagovať tovar alebo službu.

Naša stránka ponúka priestor na propagáciu pre spoločnosti, ktoré podporia akýmkoľvek spôsobom fungovanie ObFZ Prešov.

Zobrazenie bannera

Banner sa zobrazuje na všetkých stránkach a podstránkach portálu www.obfz-presov.sk

Odhad počtu zobrazení počas mesiaca

Keďže banner sa zobrazuje na všetkých stránkach a podstránkach portálu www.obfz-presov.sk, počet jeho zobrazení počas mesiaca je rovnaký ako počet zobrazení všetkých stránok, t. j. približne 38 000.

Cena

Závisí od umiestenia bannera. V červenom pásme je cena 30 €/mesačne, v modrom pásme 20 €/ za mesiac. Dohoda iného ako finančného sponzoringu je možná.

umiest

 

Kontakt

V prípade záujmu alebo podania ďalších informácií napíšte alebo zavolajte na uvedené telefónne číslo resp. email.

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

mobil: 0908 654 834

www.obfz-presov.sk

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť