Meniny dnes: zajtra:

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

ObFZ Humenné usporiadal dňa 16.12.2017 už 24. ročník halového turnaja R a DZ VsFZ.

Tak ako v posledných štyroch ročníkoch (3 x prvý a 1 x druhý) aj toho roku sa opäť darilo nášmu družstvu, ktoré s prehľadom vyhralo skupinu B a následne si vo finále poradilo s víťazom skupiny A s domácim družstvom Humenného. Chlapci aj v tomto stretnutí mali hru pod kontrolou, keď už v polovici stretnutia viedli 4:0. Ďalšie góly do siete súpera už nepadli, keď množstvo našich gólových šancí ostalo nepremenených a tak v poslednej minúte domáci zaznamenali čestný úspech a stanovili výsledok na 4:1. Strelecky sa hlavne darilo Jaroslavovi Sučkovi s 9 gólmi (hoci ich mohlo byť aj 20) ale aj Petrovi Ziembovi (7 gólov), ktorý tak ako vždy patril medzi ťahúňov družstva. Prvá štvorka Ziemba, Sučka, Nosaľ a Havira zaznamenala spolu 20 gólov z celkového počtu 26. V bráne si svoje zastal aj Dávid Bereš, ktorý určite viackrát podržal mužstvo. Pochváliť za predvedený výkon treba aj ostatných ako Adamčo, Ružbarský, Ľaš či jedinú rozhodkyňu na turnaji Timeu Brutvanovú.

54e35754 e072 42df a980 8b0d6de2bf6c

Družstvo ObFZ Prešov tvorili títo hráči: Peter Ziemba, Jaroslav Nosaľ, Denis Havira, Jaroslav Sučka, Dávid Bereš, Patrik Adamčo, Igor Jurášek, Dominik Ružbarský, Tirpák Denis, Igor Troščák, Šimon Ľaš a Timea Brutvanová. Tréner: Jozef Kakaščík, ved.družstva: Michal Čiernik.

Prešov – Košice 4:2 (Sučka, Ziemba, Ľaš, vlastný)

Prešov - Sp.N.Ves 8:1 (Sučka 3x, Havira 2x, Nosaľ, Jurášek, Brutvanová)

Prešov – Svidník 4:2 (Sučka 2x, Ziemba, Ružbarský)

Prešov – Michalovce 6:2 (Ziemba 4x, Sučka 2x)

Prešov – Humenné 4:1 (Sučka, Ziemba, Havira, Adamčo)

 

8d858010 dfe9 4a95 afb4 f829d7dbc2e1

SKUPINA A

 

 

Zväz

1

2

3

4

5

Skóre

Body

Umiest.

1

 

Poprad

-

1:2

2:0

1:0

1:0

5:2

9

II.

2

 

Humenné

2:1

-

0:5

4:2

3:2

9:10

9

I.

3

 

Stará Ľubovňa

0:2

5:0

-

0:0

2:5

7:7

4

IV.

4

 

Trebišov

0:1

2:4

0:0

-

1:2

3:7

1

V.

5

 

Vranov

0:1

2:3

5:2

2:1

-

9:7

6

III.

SKUPINA B

 

 

Zväz

1

2

3

4

5

Skóre

Body

Umiest.

1

 

Sp.N.Ves

-

2:5

3:6

1:8

1:4

7:23

0

V.

2

 

Michalovce

5:2

-

2:4

2:6

3:1

12:13

6

III.

3

 

Košice – mesto

6:3

4:2

-

2:4

4:1

16:10

9

II.

4

 

Prešov

8:1

6:2

4:2

-

4:2

22:7

12

I.

5

 

Svidník

4:1

1:3

1:4

2:4

-

8:12

3

IV.

STRETNUTIE O 3.MIESTO:

PFZ POPRAD – ObFZ KOŠICE mesto   4:1

FINÁLE:

ObFZ HUMENNÉ – ObFZ PREŠOV   1:4

  

7263b90a 84e5 40b1 84c4 a27db767b9b7

12d96f33 1e3a 4fab aa37 48fa307ac92a

 

Najlepší strelec: Jaroslav Sučka (9 gólov)             ObFZ Prešov

Najlepší hráč: Ján Skalka                                      ObFZ Humenné

Najlepší brankár: Lukáš Dzivjak                            PFZ Poprad

V doterajšej histórii je najúspešnejší ObFZ Spišská N.Ves, keď vyhrali turnaj 6x. Ďalsie poradie: ObFZ Košice mesto 5x, ObFZ Svidník 5x, ObFZ Prešov 4x, ObFZ Bardejov 1x, ObFZ Humenné 1x, ObFZ Michalovce 1x, ObFZ Poprad 1x. V roku 2018 sa jubilejný 25.ročník uskutoční pod Tatrami v Poprade.

HISTÓRIA:

1.ročník               1993      v Prešove          víťaz ObFZ Michalovce                                                                                   

2.ročník               1994      v Trebišove         víťaz ObFZ Košice mesto

3.ročník               1995      v Sp.N.Vsi           víťaz ObFZ Sp.N.Ves

4.ročník               1996      v Bardejove        víťaz ObFZ Sp.N.Ves

5.ročník               1997      v Humennom      víťaz ObFZ Svidník

6.ročník               1998      v Michalovciach  víťaz ObFZ Sp.N.Ves

7.ročník               1999      v Košiciach         víťaz ObFZ Košice mesto

8.ročník               2000      v St.Ľubovni       víťaz ObFZ Kočice mesto

9.ročník               2001      v Košiciach         víťaz ObFZ Bardejov

10.ročník             2002      v Rožňave          víťaz ObFZ Sp.N.Ves

11.ročník             2003      v Stropkove        víťaz ObFZ Košice mesto

12.ročník             2004      v Kežmarku        víťaz ObFZ Svidník

13.ročník             2005      vo Vranove         víťaz ObFZ Sp.N.Ves

14.ročník             2006      v Lipanoch          víťaz ObFZ Svidník

15.ročník             2007      v Poprade           víťaz ObFZ Košice mesto

                          2008      sa turnaj neuskutočnil

16.ročník             2009      v Prešove           víťaz ObFZ Svidník

17.ročník             2010      v Sp.N.Vsi           víťaz ObFZ Poprad

18.ročník             2011      vo Vranove         víťaz ObFZ Svidník

19.ročník             2012      v Michalovciach víťaz ObFZ Sp.N.Ves

20.ročník             2013      v Bardejove       víťaz ObFZ Prešov

21.ročník             2014      v Košiciach        víťaz ObFZ Prešov

22.ročník             2015      v Trebišove        víťaz ObFZ Humenné

23.ročník             2016      v Stropkove       víťaz ObFZ Prešov

24.ročník             2017      v Humennom     víťaz ObFZ Prešov

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť