Meniny dnes: zajtra:

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Obsadenie R a DZ v PDF    pdf

         OBSADENIE R A DZ
DOSPELÍ
6.liga – 25.kolo 10.6.2018 o 17:00 hod.
Peč. N. Ves Nemcovce PL PL PL ČAGA
Torysa Chmin. N. Ves OKRUHĽANSKÝ ULIČNY M VERČIMÁK ONDÍK
Uz. Šalgov Š. Dravce FUSEK S KLEPSATEL KONČULA KOČIŠČIN Ján
Chmiňany Ľubotice B PALENČÁR VARGA KUBA JENČA
Záborské Hermanovce BABJAK JAKUBČO HANEL MIŠKO
V. Šebastová Rožkovany FUSEK A HORVÁTH GUĽAŠ MIKULEC
Dubovica Drienov VAVREK DURÁK JURKO MRIGLOT
7.liga - 25.kolo 10.6.2018 o 17:00 hod.
10:30 Kapušany Terňa PL PL PL ČAGA
Ostrovany Gregorovce PTÁK MIŽENKO PAVLINSKÝ KOČIŠČIN Joz. v Uzovciach
Žehňa Brezovička KVAŠŇAK DUCKO POROCHNAVÝ MARTON
Š. Sokolovce Petrovany ULIČNY L KEREKEŠ TOMEČEK E CUP
Víťaz Kojatice BRIŽEK MARUŠINOVÁ PALKO
Hrabkov Žipov MICHALIK ŇAKAT  
15:30 Fričovce Š. Bohdanovce RŽONCA CISKO Š  DUDÁŠ
8. liga A – 21.kolo 10.6.2018 o 17:00 hod.
9.6. 17:00 Tulčík Drien. N. Ves TOMEČEK F TOMEČEK E MARTON
Miklušovce Lemešany ANDREJKO
Kokošovce Radatice TOMEČEK F
Janov Ruská N. Ves ŠTOFANKO
Haniska Chmeľov KOČAN
Svinia Sedlice LIPOVSKÝ
8.liga B - 18.kolo 10.6.2018 o 17:00 hod.
Brezovica Jarovnice ONOFREJ MARKOVIČ
Poloma Medzany KOŽLEJ P
Lipany B Hubošovce KOŽLEJ M
Krivany Jakubova Voľa DURKÁČ
Jakubovany voľno
4.liga dorast – 25.kolo 9.6.2018 o 15:00 hod.
Široké Veľký Šariš OKRUHĽANSKÝ
Kapušany Rožkovany FUSEK A FUSEK S
Demjata Gregorovce BABJAK BRIŽEK
Dubovica Župčany PTÁK
10.6. 14:00 Torysa Kamenica ULIČNY M OKRUHĽANSKY VERČIMAK ONDÍK
12.6. 17:30 Uzovce Ražňany OKRUHĽANSKÝ
voľno Ruská N. Ves
5.liga dorast - 18.kolo 9.6.2018 o 15:00 hod.
8.6. 17:30 Tulčík Peč. N. Ves TOMEČEK E TOMEČEK F
16.6. 15:00 Lemešany Kojatice KOČAN
Š. Dravce Záhradné PALENČÁR
10.6. 14:00 Uz. Šalgov Víťaz KONČULA FUSEK S KLEPSATEL
10.6. 14:15 Drienov Hrabkov JAKUBČO BABJAK HANEL MIŠKO
3.liga žiaci – 25.kolo 9.6.2018 o 15:00 hod.
11:00 Ostrovany Gregorovce  
11:30 Malý Šariš Š. Michaľany DUCKO
Kojatice Veľký Šariš KOŽLEJ P MARUŠINOVÁ
10.6. 14:00 Jarovnice Chmin. N. Ves MIŽENKO PTÁK PAVLINSKÝ
10.6. 14:30 Brezovica Hermanovce MARKOVIČ ONOFREJ
10.6. 14:45 Dulova Ves Pušovce TOMEČEK F
Chmiňany voľno
4.liga A žiaci - 21.kolo 9.6.2018 o 15:00 hod.
5.6. 17:00 Fintice Terňa ODOHRANÉ
11:00 Záhradné Drienov ONOFREJ
12:30 Demjata Petrovany BRIŽEK BABJAK
V. Šebastová Kendice ŠTOFANKO
10.6. 14:30 Medzany Žehňa LIPOVSKÝ
10.6. 14:45 Kapušany Trnkov-Nemcovce PARTILA
4.liga B žiaci - 20.kolo 9.6.2018 o 15:00 hod.
15:30 Miklušovce Radatice KUBA
16:00 Janov Víťaz ĽAŠ
voľno Sedlice
4.liga C žiaci - 21.kolo 9.6.2018 o 15:00 hod.
Jakubovany Š. Dravce VARGA
Rožkovany Poloma MIŽENKO
Brezovička Torysa PAVLINSKÝ
10.6. 14:00 Dubovica Kamenica DURÁK VAVREK JURKO
10.6. 14:30 Peč. N. Ves Krivany KOŽLEJ P KOŽLEJ M
Š. Sokolovce-Uzovce voľno
DOHRÁVKY
4.A liga žiaci 18. kolo
13.6. 17:30 Fintice Záhradné KOČIŠ
4.A liga žiaci 22 .kolo
7.6. 18:00 Trnkov-Nemcovce Demjata PARTILA
ELARIN U13 sk. R
9.6.   15:00 Kamenica na ihrisku v Kamenici
za účasti: R.N.Ves,Kamenica, Š.Bohdanovce, Hrabkov
POĽSKO ĽAŠ KOČIŠ HLAVATÝ