Meniny dnes: zajtra:

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Obsadenie R a DZ na 2.-3.6.2018 v PDFpdf

         OBSADENIE R A DZ
DOSPELÍ
6.liga – 24.kolo 3.6.2018 o 17:00 hod.
2.6. 10:30 Hermanovce V. Šebastová VSFZ HRIŠKO DURKÁČ KOČIŠČIN Joz.
Nemcovce Drienov BABJAK KLEPSATEL JAKUBČO KLOVANIČ
Rožkovany Dubovica OKRUHĽANSKÝ BRIŽEK FUSEK A VAŇO
Ľubotice B Záborské KVAŠŇAK DUCKO JURKO DUDÁŠ
Š. Dravce Chmiňany PAVLINSKÝ FUSEK S GUĽAŠ MERKOVSKÝ
Chmin. N. Ves Uz. Šalgov CISKO Š MIŽENKO KOŽLEJ P MRIGLOT
Peč. N. Ves Torysa VARGA GENČÚR PTÁK CUP
7.liga - 24.kolo 3.6.2018 o 17:00 hod.
Gregorovce Š. Bohdanovce ONOFREJ DURÁK PARTILA JENČA
Žipov Fričovce TOMEČEK F KUBA BARANOVÁ KOČIŠCIN Ján
Kojatice Hrabkov HORVÁTH SEGEĎA KEREKEŠ MIŠKO
Petrovany Víťaz HLAVATÝ KOČAN ŠTOFANKO MARTON Ličartovce
Brezovička Š. Sokolovce DURKÁČ ŇAKAT TOMEČEK E MIKULEC
Terňa Žehňa VAVREK KOČIŠ VERČIMÁK KOVALIČ
Ostrovany Kapušany ANDREJKO POROCHNAVÝ BUJNOVSKÝ PALKO Uzovce
8. liga A – 20.kolo 3.6.2018 o 17:00 hod.
Chmeľov Svinia SOPKO
Lemešany Sedlice LIPOVSKÝ
Ruská N. Ves Haniska MICHALIK
Radatice Janov MARKOVIČ
Drien. N. Ves Kokošovce KOŽLEJ M KOČIŠČIN Joz.
Miklušovce Tulčík KONČULA HANEL
8.liga B - 17.kolo 3.6.2018 o 17:00 hod.
10:30 Medzany Lipany B ULIČNÝ M ULIČNÝ L MARUŚINOVÁ MARTON
Jakubova Voľa Brezovica ĽAŠ
Hubošovce Krivany PALENČÁR
Jarovnice Jakubovany RŽONCA MARUŠINOVÁ
voľno Poloma
4.liga dorast – 24.kolo 2.6.2018 o 15:00 hod.
30.5. 17:00 Veľký Šariš Župčany ĽAŠ KUBA VERČIMÁK
Gregorovce Dubovica OKRUHĽANSKÝ GUĽAŠ
Rožkovany Demjata KUBA POROCHNAVÝ KOČIŠ
Ruská N. Ves Kapušany FUSEK A KLEPSATEL
Kamenica Uzovce MIŽENKO
Široké Torysa MARKOVIČ
Ražňany voľno
5.liga dorast - 17.kolo 2.6.2018 o 15:00 hod.
Víťaz Lemešany PAVLINSKÝ
Peč. N. Ves Uz. Šalgov VARGA
Hrabkov Tulčík PTÁK
3.6. 14:00 Záhradné Drienov DUCKO KVAŠŇAK JURKO
3.6. 14:15 Kojatice Š. Dravce SEGEĎA KEREKEŠ HORVÁTH MIŠKO
3.liga žiaci – 24.kolo 2.6.2018 o 15:00 hod.
10:00 Ostrovany Jarovnice PALENČÁR Ražňany
16:30 Pušovce Chmiňany KOŽLEJ M KOŽLEJ P
3.6. 14:00 Veľký Šariš Malý Šariš MARUŠINOVÁ RŽONCA ČECH
3.6. 14:30 Gregorovce Š. Michaľany DURÁK ONOFREJ PARTILA
3.6. 14:30 Hermanovce Kojatice KOŽLEJ P
3.6. 14:45 Chmin. N. Ves Dulova Ves MIŽENKO CISKO Š
voľno Brezovica
4.liga A žiaci - 20.kolo 2.6.2018 o 15:00 hod.
10:30 Kendice Demjata ONOFREJ
Žehňa V. Šebastová ĽAŠ JURKO
Drienov Medzany ONOFREJ
Terňa Záhradné FUSEK S JENDRUŠ JAKUBČO
3.6. 10:30 Kapušany Fintice BABJAK KLEPSATEL JAKUBČO
3.6. 14:00 Trnkov-Nemcovce Petrovany KLEPSATEL BABJAK JAKUBČO
4.liga B žiaci - 19.kolo 2.6.2018 o 15:00 hod.
Sedlice Miklušovce DUCKO KOČAN
3.6. 14:15 Radatice Janov MARKOVIČ JENDRUŠ
Víťaz voľno
4.liga C žiaci - 20.kolo 2.6.2018 o 15:00 hod.
1.6. 17:00 Krivany Kamenica MIŽENKO
10:30 Torysa Dubovica GENČÚR
Poloma Š. Sokolovce-Uzovce GENČÚR
Š. Dravce Rožkovany LIPOVSKÝ
3.6. 14:30 Peč. N. Ves Jakubovany GENČÚR VARGA PTÁK
voľno Brezovička
DOHRÁVKY
3. liga žiaci 25. kolo
30.5. 17:00 Petrovany Kendice KOČAN JENDRUŠ POROCHNAVÝ
4.A liga žiaci 21 .kolo
5.6. 17:00 Fintice Terňa KOČIŠ
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. G
2.6. 10:00 Veľký Šariš ihrisko vo Veľkom Šariši MARUŠINOVÁ
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. H
1.6. 17:00 Pušovce ihrisko v Pušovciach KLOVANIČ
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. I
2.6. 16:00 Peč. N. Ves ihrisko v Peč. N. Vsi VARGA
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. J
2.6. 13:00 Kokošovce ihrisko v Kokošovciach KORINKO
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. K
2.6. 15:00 Fričovce ihrisko vo Fričovciach SEGEĎA
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. L
1.6. 17:00 Uz. Šalgov ihrisko v Uz. Šalgove PALENČÁR
ELARIN - mladší žiaci U11 sk. B
2.6. 14:00 Svinia ihrisko vo Svinej HLAVATÝ