Meniny dnes: zajtra:

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Obsadenie R a DZ v PDF  pdf

         OBSADENIE R A DZ
DOSPELÍ
6.liga – 23.kolo 27.5.2018 o 17:00 hod.
10:30 Drienov Rožkovany MICHALIK ULIČNÝ M ULIČNÝ L KOVALIČ
Torysa Nemcovce MARKOVIČ OKRUHĽANSKÝ MARUŠINOVÁ KNUT
Uz. Šalgov Peč. N. Ves ANDREJKO BAČA KOČAN KLOVANIČ
Chmiňany Chmin. N. Ves CISKO Š VAVREK TOMEČEK E MARTON
Záborské Š. Dravce PTÁK MIŽENKO VARGA MIKULEC
V. Šebastová Ľubotice B ĽAŠ PRUSÁK VERČIMÁK KOČIŠČIN Ján
Dubovica Hermanovce VSFZ PAVLINSKÝ ONOFREJ PRIBULA
7.liga - 23.kolo 27.5.2018 o 17:00 hod.
10:30 Š. Bohdanovce Žipov VARGA PTÁK MIŽENKO MIKULEC
Kapušany Gregorovce KMEC DURÁK SOPKO LACKO
Žehňa Ostrovany HLAVATÝ HRIŠKO DUCKO CUP
Š. Sokolovce Terňa KOŽLEJ P GUĽAŠ JURKO ONDÍK
Víťaz Brezovička DURKÁČ KEREKEŠ MERKOVSKÝ
Hrabkov Petrovany HORVÁTH KOČIŠ HANEL KOČIŠČIN Joz.
Fričovce Kojatice LIPOVSKÝ POROCHNAVÝ JANIČKO ČEKAN
8. liga A – 19.kolo 27.5.2018 o 17:00 hod.
14:00 Kokošovce Miklušovce MIŽENKO VARGA PTÁK MIKULEC
Tulčík Lemešany FUSEK A PARTILA KOVALIČ
Drien. N. Ves Janov MICHALIK
Haniska Radatice BRIŽEK BARANOVÁ DUDÁŠ
Svinia Ruská N. Ves RŽONCA JENČA
Sedlice Chmeľov ŠTOFANKO
8.liga B - 16.kolo 27.5.2018 o 17:00 hod.
14:00 Jakubova Voľa Hubošovce PAVLINSKÝ VSFZ ONOFREJ MIŠKO
Brezovica Jakubovany BABJAK TOMEČEK F PALKO
Poloma Jarovnice KVAŠŇAK
Krivany Medzany PALENČÁR MIŠKO
Lipany B voľno
4.liga dorast – 23.kolo 26.5.2018 o 15:00 hod.
10:30 Župčany Gregorovce BRIŽEK BUJNOVSKÝ TOMEČEK E
Kapušany Ražňany OKRUHĽANSKÝ DURÁK VERČIMÁK
Demjata Ruská N. Ves HLAVATÝ ŠTOFANKO
Dubovica Rožkovany PAVLINSKÝ
27.5. 14:00 Torysa Veľký Šariš OKRUHĽANSKÝ MARKOVIČ MARUŠINOVÁ
27.5. 14:15 Uzovce Široké BAČA
Kamenica voľno
5.liga dorast - 16.kolo 26.5.2018 o 15:00 hod.
Lemešany Peč. N. Ves DUCKO BABJAK
Š: Dravce Víťaz PALENČÁR CISKO Š
27.5. 14:00 Uz. Šalgov Hrabkov KOČAN ANDREJKO
27.5. 14:00 Záhradné Kojatice PRUSÁK ĽAŠ VERČIMÁK
27.5. 14:15 Drienov Tulčík MICHALIK
3.liga žiaci – 23.kolo 26.5.2018 o 15:00 hod.
11:30 Malý Šariš Hermanovce LIPOVSKÝ KOČIŠ
27.5. 11:00 Š: Michaľany Veľký Šariš GUĽAŠ JURKO KOŽLEJ P
27.5. 14:00 Jarovnice Gregorovce GUĽAŠ KOŽLEJ P
27.5. 14:00 Chmiňany Chmin. N. Ves VAVREK CISKO Š TOMEČEK E
27.5. 14:30 Brezovica Pušovce TOMEČEK F BABJAK
16.6. 11:00 Dulova Ves Ostrovany TOMEČEK F
Kojatice voľno
4.liga A žiaci - 19.kolo 26.5.2018 o 15:00 hod.
10:00 Fintice Trnkov-Nemcovce DURKÁČ FUSEK S
11:00 Záhradné Kapušany ĽAŠ FUSEK A PARTILA
12:30 Demjata Žehňa ŠTOFANKO HLAVATÝ
23.5. 17:00 V. Šebastová Drienov VERČIMÁK GUĽAŠ
Petrovany Kendice KOČAN JENDRUŠ POROCHNAVÝ
27.5. 14:30 Medzany Terňa JURKO JENDRUŠ ČECH
4.liga B žiaci - 18.kolo 26.5.2018 o 15:00 hod.
Sedlice Víťaz KOŽLEJ M KEREKEŠ
15:30 Miklušovce Janov KOŽLEJ P JURKO
voľno Radatice
4.liga C žiaci - 19.kolo 26.5.2018 o 15:00 hod.
8.5. 10:00 Š. Sokolovce Š. Dravce ODOHRANÉ
Jakubovany Krivany SEGEĎA
Rožkovany Peč. N. Ves PTÁK
Brezovička Poloma GENČÚR
Kamenica Torysa MIŽENKO
Dubovica voľno
DOHRÁVKA 4.C žiaci 17. kolo
22.5. 17:30 Š. Sokolovce Jakubovany PTÁK
ELARIN - mladší žiaci U11 sk. B
25.5. 16:00 Župčany multif. ihrisko v Župčanoch MARUŠINOVÁ
                          NADSTAVBA U13
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. G
2.6. 10:00 ihrisko Veľký Šariš za účasti: Dulová Ves, V.Šariš, Lemešany, Fintice
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. H
? ihrisko Pušovce za účasti: Župčany, Trnkov, Kojatice, Pušovce
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. I
? ihrisko Peč.N.Ves za účasti: Ražňany, Brezovica, Š.Michaľany, Peč.N.Ves
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. J
2.6. 13:00 ihrisko Kokošovce za účasti: Kokošovce, Záborské, Š.Bohdanovce, Ruská N.Ves
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. K
2.6. 15:00 ihrisko Fričovce za účasti: Fričovce, Chmeľov, Hrabkov, Nemcovce
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. L
? ihrisko Uz.Šalgov za účasti: Š.Sokolovce, Kr.Lúka, Uz.Šalgov, Kamenica