Meniny dnes: zajtra:

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 
         OBSADENIE R A DZ
DOSPELÍ
               
6.liga – 21.kolo 13.5.2018 o 16:30 hod.
10:30 Dubovica Š. Dravce PALENČÁR PTÁK VARGA MIKULEC
Uz. Šalgov Nemcovce ANDREJKO HANEL VERČIMÁK PRIBULA
Chmiňany Torysa MARKOVIČ ŇAKAT KOŽLEJ M KOVALIČ
Záborské Peč. N. Ves ULIČNY M ULIČNY L SOPKO MERKOVSKÝ
V. Šebastová Chmin. N. Ves RŽONCA DURKÁČ KOČIŠ KNUT
Drienov Ľubotice B ŚTOFANKO KOŽLEJ P KUBA MARTON
Rožkovany Hermanovce MICHALIK DUCKO TOMEČEK E KOČIŠČIN Ján
7.liga - 21.kolo 13.5.2018 o 16:30 hod.
10:30 Fričovce Brezovička BABJAK PRUSÁK KVAŠŇAK JENČA
Žehňa Gregorovce BAČA TOMEČEK F KUHAJDIK KLOVANIČ
Š. Sokolovce Kapušany PAVLINSKÝ CISKO Š BUJNOVSKÝ VAŇO
Víťaz Ostrovany KOČAN KONČULA PARTILA KOČIŠČIN Joz.
Hrabkov Terňa KVAŠNAK BABJAK JENČA
Š. Bohdanovce Petrovany FUSEK A MARUŠINOVÁ GUĽAŠ DUDÁŠ
Žipov Kojatice ONOFREJ POROCHNAVÝ PALKO
8. liga A – 17.kolo 13.5.2018 o 16:30 hod.
10:30 Janov Tulčík KORINKO LIPOVSKÝ OKRUHĽANSKÝ DUDÁŠ
Kokošovce Lemešany PRUSÁK BARANOVÁ MIKULEC
Haniska Miklušovce OKRUHĽANSKÝ
Svinia Drien. N. Ves HLAVATÝ
Sedlice Radatice SEGEĎA
Chmeľov Ruská N. Ves BRÍŽEK
8.liga B - 14.kolo 13.5.2018 o 16:30 hod.
Brezovica Poloma SEGEĎA JURKO
Lipany B Jakubovany PTÁK VARGA PALENČÁR MIŠKO Ďačov
Krivany Jarovnice ĽAŠ
Hubošovce Medzany LIPOVSKÝ
Jakubova Voľa voľno
4.liga dorast – 21.kolo 12.5.2018 o 15:00 hod.
10:30 Župčany Ruská N. Ves DURKÁČ KUBA
Kapušany Široké BORZA KUHAJDIK
Demjata Kamenica KORINKO PARTILA
Dubovica Ražňany OKRUHĽANSKÝ MARKOVIČ
Gregorovce Rožkovany SEGEĎA PARTILA
13.5. 13:45 Uzovce Veľký Šariš CISKO Š PAVLINSKÝ
voľno Torysa
5.liga dorast - 14.kolo 12.5.2018 o 15:00 hod.
12:15 Kojatice Víťaz ĽAŠ TOMEĆEK F
Lemešany Tulčík BABJAK
Š. Dravce Hrabkov PALENČÁR
Záhradné Peč. N. Ves SOPKO
13.5. 13:45 Drienov Uz. Šalgov KOŽLEJ P ŠTOFANKO KUBA MARTON
3.liga žiaci – 21.kolo 12.5.2018 o 15:00 hod.
11:30 Malý Šariš Pušovce VERČIMÁK FUSEK S
Kojatice Chmin. N. Ves TOMEČEK E ĽAŠ TOMEČEK F
13.5. 13:30 Chmiňany Jarovnice ŇAKAT MARKOVIČ KOŹLEJ M
13.5. 13:30 Veľký Šariš Hermanovce HLAVATÝ
13.5. 13:45 Dulova Ves Gregorovce SOPKO BARANOVÁ
13.5. 14:00 Brezovica Ostrovany JURKO SEGEĎA
Š. Michaľany voľno
4.liga A žiaci - 17.kolo 12.5.2018 o 15:00 hod.
10:30 Kendice Žehňa DUCKO KOČAN
11:00 Záhradné Trnkov-Nemcovce KUHAJDIK SOPKO
12:30 Demjata Terňa PARTILA KORINKO
V. Šebastová Kapušany HRIŠKO FUSEK A DUDA
Petrovany Drienov JURKO JENDRUŠ
13.5. 14:00 Medzany Fintice LIPOVSKÝ
4.liga B žiaci - 16.kolo 12.5.2018 o 15:00 hod.
8.5. 17:00 Víťaz Radatice Odohrané
Sedlice Janov LIPOVSKÝ
Miklušovce voľno
4.liga C žiaci - 17.kolo 12.5.2018 o 15:00 hod.
10:00 Š. Sokolovce-Uzovce Jakubovany PTÁK
Rožkovany Krivany PAVLINSKÝ
Brezovička Peč. N. Ves VARGA
Kamenica Poloma CISKO Š
13.5. 13:30 Dubovica Š. Dravce VARGA PTÁK PALENČÁR
Torysa voľno
PREDOHRÁVKY
DORAST - IV. liga 19. kolo
16.5. 17:00 Kapušany Uzovce
DORAST - V. liga 12. kolo
9.5. 17:30 Záhradné Tulčík Odohrané
ŽIACI - IV.C liga 19. kolo
8.5. 10:00 Š: Sokolovce-Uzovce Š. Dravce Odohrané
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. A
12.5. 10:00 Dulova Ves ihrisko v Dulovej Vsi MARUŠINOVÁ
ELARIN - mladší žiaci U11 sk. B
12.5. 14:00 Ovčie ihrisko v Ovčom KOŽLEJ P
ELARIN - mladší žiaci U11 sk. C
8.5. 16:00 Torysa ihrisko v Toryse Odohrané