Meniny dnes: zajtra:

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Obsadenie R a DZ v PDF   pdf

         OBSADENIE R A DZ
DOSPELÍ
               
6.liga – 19.kolo 29.4.2018 o 16:00 hod.
10:30 Hermanovce Ľubotice B PRUSÁK DURKÁČ KOŽLEJ P CUP
Chmiňany Nemcovce KVAŠŇAK VAVREK PARTILA MIKULEC
Záborské Uz. Šalgov TOMEČEK F ANDREJKO TOMEČEK E JENČA
V. Šebastová Torysa PL PL PL ČEKAN
Dubovica Peč. N. Ves TIRPÁK RŽONCA HORVÁTH MERKOVSKÝ
Drienov Chmin. N. Ves ZUBKA KLEPSATEL KONČULA ČAGA
Rožkovany Š. Dravce VARGA ŇAKAT DUCKO DUDÁŠ
7.liga - 19.kolo 29.4.2018 o 16:00 hod.
10:30 Kojatice Petrovany PL PL PL ČEKAN
Š. Sokolovce Gregorovce KOČAN JANIČKO KONEČNÝ KOČIŠČIN Ján
Víťaz Žehňa GENČÚR LIPOVSKÝ MARUŠINOVÁ KOVALIČ
Hrabkov Kapušany SEGEĎA KUBA GUĽAŠ PALKO
Fričovce Ostrovany DURKÁĆ PRUSÁK KOŽLEJ P MIŠKO
Š. Bohdanovce Terňa SENDEK SOPKO BAČA MARTON
Žipov Brezovička KOŽLEJ M ĽAŠ VERČIMÁK MRIGLOT
8. liga A – 15.kolo 29.4.2018 o 16:00 hod.
10:30 Haniska Kokošovce ULIČNÝ M ULIČNÝ L KORINKO MERKOVSKÝ
Janov Lemešany FUSEK A JURKO
Svinia Tulčík FUSEK S
Sedlice Miklušovce BORZA
Chmeľov Drien. N. Ves HLAVATÝ KOČIŠ KOČIŠČIN Joz.
Ruská N. Ves Radatice ULIČNÝ L POROCHNAVÝ CUP
8.liga B - 12.kolo 29.4.2018 o 16:00 hod.
10:30 Brezovica Lipany B MIŠENČÍK J PTÁK GENČÚR MIKULEC
Krivany Poloma MIŠENČÍK J BRÍŽEK
Jakubova Voľa Jakubovany PTÁK
Hubošovce Jarovnice MARKOVIČ
Medzany voľno
4.liga dorast – 19.kolo 28.4.2018 o 15:00 hod.
Demjata Torysa FUSEK S FUSEK A
Dubovica Široké SOPKO PALENČÁR ŠTOFANKO
Gregorovce Ražňany OKRUHĽANSKÝ SEGEĎA
Rožkovany Ruská N. Ves MARKOVIČ HRIŠKO
27.4. 17:00 Župčany Kamenica BABJAK KONEČNÝ KONČULA
8.5. 15:30 Kapušany Uzovce PTÁK PALENČÁR CISKO Š
voľno Veľký Šariš
5.liga dorast - 12.kolo 28.4.2018 o 15:00 hod.
Š. Dravce Uz. Šalgov PTÁK
Víťaz Peč. N. Ves KOČAN DURÁK KONEČNÝ
29.4. 13:00 Záhradné Tulčík KOČIŠ HLAVATÝ
29.4. 13:15 Drienov Lemešany KONČULA KLEPSATEL ČAGA
29.4. 13:15 Kojatice Hrabkov FUSEK S
3.liga žiaci – 19.kolo 28.4.2018 o 15:00 hod.
11:30 Malý Šariš Ostrovany DURKÁČ KEREKEŠ
Kojatice Jarovnice MARUŠINOVÁ KOŽLEJ P
29.4. 11:00 Š. Michaľany Chmin. N. Ves PALENČÁR HRIŠKO ČECH
29.4. 13:00 Chmiňany Gregorovce VAVREK KVAŠŇAK PARTILA
29.4. 13:00 Veľký Šariš Pušovce MARKOVIČ
1.5. 10:00 Brezovica Dulova Ves CISKO Š
Hermanovce voľno
4.liga A žiaci - 15.kolo 28.4.2018 o 15:00 hod.
10:30 Kendice Terňa KUBA BRIŽEK
12:30 Demjata Fintice FUSEK A FUSEK S
V. Šebastová Záhradné KOČIŠ JENDRUŠ
Petrovany Kapušany KORINKO JAKUBČO
Drienov Žehňa ANDREJKO DUDA
29.4. 13:30 Medzany Trnkov-Nemcovce HRIŠKO PALENČÁR JENDRUŚ
4.liga B žiaci - 14.kolo 28.4.2018 o 15:00 hod.
15:30 Miklušovce Sedlice LIPOVSKÝ
29.4. 14:00 Janov Radatice JURKO FUSEK A
voľno Víťaz
4.liga C žiaci - 15.kolo 28.4.2018 o 15:00 hod.
10:00 Š. Sokolovce-Uzovce Krivany PTÁK
Brezovička Rožkovany BORZA
Kamenica Peč. N. Ves GENČÚR
Torysa Š. Dravce HLAVATÝ
29.4. 13:00 Dubovica Jakubovany RŽONCA HORVÁTH
voľno Poloma
PREDOHRÁVKY
DOSPELÍ - VIl. liga 20. kolo
1.5. 16:30 Gregorovce Kojatice MICHALIK BRÍŽEK VAVREK
DORAST - IV. liga 22. kolo
1.5. 15:00 Rožkovany Župčany PTÁK PALENČÁR
DORAST - IV. liga 17. kolo
1.5. 15:00 Kapušany Veľký Šariš BABJAK TOMEČEK F TOMEČEK E
DORAST - IV. liga 18. kolo
3.5. 17:00 Uzovce Demjata HLAVATÝ ŠTOFANKO DURÁK
DORAST - V. liga 10. kolo
1.5. 14:00 Víťaz Tulčík SEGEĎA KOČIŠ
ŽIACI - III. liga 20. kolo
1.5. 14:00 Gregorovce Hermanovce GUĽAŠ KUHAJDIK
ŽIACI - IV. liga skupina C 14. kolo
1.5. 10:30 Peč. N. Ves Torysa PALENČÁR JENDRUŠ
ELARIN - mladší žiaci U13 skupina B
28.4. 10:00 Ruská N. Ves ihrisko v Ruskej N. Vsi KOŽLEJ M
ELARIN - mladší žiaci U13 skupina C
28.4. 15:00 Hrabkov ihrisko v Hrabkove DUCKO
ELARIN - mladší žiaci U13 skupina D
1.5. 13:00 Chmeľov ihrisko v Chmeľove PARTILA
ELARIN - mladší žiaci U13 skupina E
26.4. 17:00 Š. Sokolovce ihrisko v Ražňanoch PTÁK
ELARIN - mladší žiaci U13 skupina F
29.4. 12:30 Kamenica ihrisko v Kamenici BRÍŽEK