Meniny dnes: zajtra:

Hodnotenie používateľov: 4 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú neaktívne
 

Obsadenie R a DZ na 21.-22.4.2018  v PDF  pdf

 

         OBSADENIE R A DZ
DOSPELÍ
               
6.liga – 18.kolo 22.4.2018 o 16:00 hod.
21.4. 16:00 Chmiňany Záborské OKRUHĽANSKÝ BRÍŽEK LIPOVSKÝ ČEKAN
10:30 Chmin. N. Ves Rožkovany SENDEK BRÍŽEK ŠTOFANKO LACKO
Nemcovce Ľubotice B CISKO Š ŠTOFANKO KOČAN KOČIŠČIN Ján
Š. Dravce Hermanovce ČONKA RŽONCA HORVÁTH PALKO
Peč. N. Ves Drienov PALENČÁR OKRUHĽANSKÝ JURKO MRIGLOT
Torysa Dubovica PTÁK GENĆÚR BORZA MIŠKO
Uz. Šalgov V. Šebastová ONOFREJ DURKÁČ KLEPSATEL KOVALIČ
7.liga - 18.kolo 22.4.2018 o 16:00 hod.
Ostrovany Š. Bohdanovce KVAŠŇAK ŇAKAT HLAVATÝ CUP ihrisko ?
10:30 Terňa Žipov TOMEČEK F ĽAŠ TOMEČEK E MARTON
Gregorovce Petrovany ĽAŠ TOMEČEK F TOMEČEK E MARTON
Brezovička Kojatice ANDREJKO VERĆIMÁK KNUT
Kapušany Fričovce PRUSÁK DUCKO ONOFREJ J.
Žehňa Hrabkov MICHALIK POROCHNAVÝ DUDÁŠ
Š. Sokolovce Víťaz BABJAK MARUŠINOVÁ HANEL JENČA
8. liga A – 14.kolo 22.4.2018 o 16:00 hod.
10:30 Drien. N. Ves Rus. N. Ves ONOFREJ SOPKO KUBA KOČIŠČIN Ján
Lemešany Radatice BAČA GUĽAŠ
Miklušovce Chmeľov KONČULA
Tulčík Sedlice KOŽLEJ P
Kokošovce Svinia VAVREK KONEČNÝ KOČIŠČIN Joz.
Janov Haniska LIPOVSKÝ
8.liga B - 11.kolo 22.4.2018 o 16:00 hod.
10:30 Jarovnice Medzany HLAVATÝ PARTILA PALKO
Jakubovany Hubošovce KOŽLEJ M KUBA MIKULEC
Poloma Jakubova Voľa SOPKO
Lipany B Krivany VARGA v Ďačove
voľno Brezovica
4.liga dorast – 18.kolo 21.4.2018 o 15:00 hod.
19.4. 16:30 Široké Župčany PALENČÁR PTÁK MIŽENKO
16:00 Kamenica Gregorovce PALENČÁR ŇAKAT KUBA
Veľký Šariš Ruská N. Ves KORINKO DUCKO BARANOVA
Ražňany Rožkovany PTÁK VARGA SMOLIGA RAZI
22.4. 13:00 Torysa Dubovica GENČÚR PTÁK BORZA MIŠKO
3.5. 17:00 Uzovce Demjata MIŽENKO ŠTOFANKO DURÁK
voľno Kapušany
5.liga dorast - 11.kolo 21.4.2018 o 15:00 hod.
Peč. N. Ves Drienov ĽAŠ GUĽAŠ KUHAJDIK
Hrabkov Víťaz KOŽLEJ P JAKUBČO KONEČNÝ
Tulčík Kojatice HORVÁTH KEREKEŠ PARTILA
Lemešany Š. Dravce ONOFREJ JURKO
22.4. 13:00 Uz. Šalgov Záhradné DURKÁČ KLEPSATEL KOVALIČ
3.liga žiaci – 18.kolo 21.4.2018 o 15:00 hod.
11:00 Ostrovany Š. Michaľany VARGA PTÁK SMOLIGA RAZI v Ražňanoch
Pušovce Hermanovce ANDREJKO BUJNOVSKÝ
22.4. 13:00 Jarovnice Malý Šariš PARTILA
22.4. 13:00 Chmiňany Brezovica ŇAKAT KVAŠŇAK
22.4. 13:15 Dulova Ves Kojatice VAVREK KONEČNÝ
22.4. 13:45 Chmin. N. Ves Veľký Šariš BRÍŽEK
Gregorovce voľno
4.liga A žiaci - 14.kolo 21.4.2018 o 15:00 hod.
10:00 Fintice Petrovany KOŽLEJ M DURÁK
11:00 Záhradné Demjata BABJAK KOČIŠ
Terňa Žehňa ŠTEFANIČ JENDRUŠ
22.4. 13:00 Trnkov-Nemcovce Drienov KOČAN v Nemcovciach
22.4. 13:30 Medzany V. Šebastová TOMEČEK E ĽAŠ TOMEČEK F
22.4. 13:45 Kapušany Kendice DUCKO PRUSÁK
4.liga B žiaci - 13.kolo 21.4.2018 o 15:00 hod.
16:00 Janov Miklušovce ČONKA MARUŠINOVÁ
22.4. 13:45 Víťaz Sedlice KOČIŠ ČECH JENDRUŠ
Radatice voľno
4.liga C žiaci - 14.kolo 21.4.2018 o 15:00 hod.
10:00 Š. Sokolovce-Uzovce Brezovička DURKÁČ
Krivany Poloma SEGEĎA
Jakubovany Kamenica CISKO Š
Rožkovany Dubovica GENČÚR
22.4. 13:30 Peč. N. Ves Torysa OKRUHĽANSKÝ PALENČÁR JURKO
Š. Dravce voľno
DOHRÁVKY
ŽIACI - IV. Liga skupina A 12. kolo
24.4. 17:00 Fintice Žehňa TOMEČEK E TOMEČEK F
ELARIN - Mladší žiaci U11 skupina B 21.4. 2018
14:00 Široké ihrisko v Širokom KOČAN