Meniny dnes: zajtra:

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Obsadenie R a DZ na 28. - 29.10.2017 v PDF  pdf

 

         OBSADENIE R A DZ 
DOSPELÍ
               
6.liga – 13.kolo 29.10.2017 o 14:00 hod.
10:30 Torysa Š. Dravce MIŽENKO HLAVATÝ PTÁK KOČIŠČIN Ján
  Dubovica Nemcovce KVAŠŇÁK FÚSEK A. KOČAN KANUŠČÁK
  V. Šebastová Drienov ONOFREJ TOMEČEK F. TOMEČEK E. JENČA
  Záborské Rožkovany BAČA PRUSÁK MARUŠINOVÁ KOVALIČ
  Chmiňany Hermanovce ĽAŠ CISKO Š. VARGA KOČIŠČIN Joz
  Uz. Šalgov Ľubotice B PTÁK MIŽENKO HLAVATÝ KOČIŠČIN Ján
  Peč. N. Ves Chmin. N. Ves PALENČÁR RŽONCA VAVREK PRIBULA
               
7.liga - 13.kolo 29.10.2017 o 14:00 hod.
28.10.14:00 Ostrovany Terňa SOPKO TOMEČEK F. ULIČNÝ M. DUDÁŠ v Š.Michaľanoch
10:30 Kapušany Brezovička TOMEČEK F. ONOFREJ TOMEČEK E. PAVEL
  Fričovce Gregorovce GENČÚR FÚSEK S. ŽELINSKÝ KNUT  
  Hrabkov Š. Bohdanovce MICHALIK BRÍŽEK HORVÁTH ČEKAN
  Víťaz Žipov SVAT L. ŇAKAT ULIČNÝ L. MERKOVSKÝ
  Š. Sokolovce Kojatice OKRUHĽANSKÝ VERČIMÁK MAĎAR MIŠKO
  Žehňa Petrovany ANDREJKO ŠTOFANKO KLEPSATEL PALKO  
               
8. liga A – 11.kolo 29.10.2017 o 14:00 hod.
11:00 Janov Chmeľov KOŽLEJ M. SENDERÁK KOŽLEJ P. MIKULEC
  Svinia Lemešany KOŽLEJ P. KOŽLEJ M. SENDERÁK MIKULEC
  Haniska Sedlice BABJAK GUĽAŠ
  Kokošovce Ruská N.Ves SEGEĎA POROCHNAVÝ CUP
  Tulčík Radatice KOČIŠ KONEČNÝ PAVEL
  Miklušovce Drien. N. Ves ČONKA PARTILA DUDÁŠ
               
               
 
4.liga dorast – 13.kolo 28.10.2017 o 14:00 hod.
11:00 Torysa Ražňany GENČÚR PALENČÁR PTÁK
  Dubovica Veľký Šariš PTÁK GENČÚR PALENČÁR
  Demjata Župčany ĽAŠ FÚSEK S. MARUŠINOVÁ
  Kapušany Gregorovce ŠTOFANKO KOŽLEJ P. JANÍČKO
  Kendice Rožkovany MICHALIK KOŽLEJ M. HLAVATÝ
29.10.11:15 Uzovce Ruská N.Ves MAĎAR
29.10.11:30 Široké Kamenica FÚSEK S. ŽELINSKÝ
               
               
 
3.liga žiaci – 13.kolo 28.10.2017 o 14:30 hod.
11:00 Ostrovany Chmin. N. Ves ULIČNÝ M. TOMEČEK F. SOPKO v Ražňanoch
11:30 Malý Šariš Gregorovce LIPOVSKÝ KLEPSATEL
  Kojatice Š. Michaľany BABJAK SENDERÁK
29.10.11:00 Chmiňany Hermanovce VARGA CISKO Š.
29.10.11:00 Jarovnice Pušovce BRÍŽEK HORVÁTH
29.10.11:15 Dulova Ves Ruská N.Ves PRUSÁK MARUŠINOVÁ
29.10.11:30 Brezovica Veľký Šariš KOČAN
               
4.liga A žiaci - 11.kolo 28.10.2017 o 14:30 hod.  
25.10.15:30 Fintice Drienov SVAT L. TOMEČEK E.
11:00 Záhradné Žehňa OKRUHĽANSKÝ POROCHNAVÝ
11:00 Kapušany Terňa KOŽLEJ P. ŠTOFANKO JANÍČKO
12:30 Demjata Trnkov-Nemcovce FÚSEK S. MARUŠINOVÁ ĽAŠ
  V. Šebastová Petrovany TOMEČEK E. PARTILA  
29.10.14:30 Medzany Kendice DUCKO
 
 
4.liga C žiaci - 11.kolo 28.9.2017 o 14:30 hod.  
10:00 Š. Sokolovce – Uzovce Torysa KOČAN GUĽAŠ
  Brezovička Kamenica MIŽENKO MAĎAR
29.10.11:00 Dubovica Krivany FÚSEK A. KVAŠŇÁK
29.10.11:30 Peč. N. Ves Š. Dravce RŽONCA VAVREK  
  Rožkovany voľno
               
 
               
DOHRÁVKY
DORAST – V. liga  4. kolo 
28.10.14:00 Š. Dravce Tulčík VARGA MAJDÁK
DORAST – V. liga  7. kolo 
29.10.14:00 Kojatice Záhradné LIPOVSKÝ
ŽIACI – IV. A liga  7. kolo 
28.10.14:30 Víťaz Miklušovce SEGEĎA KONEČNÝ