Meniny dnes: zajtra:

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Obsadenie R a DZ na 21. - 22.10.2017  v PDF  pdf

         OBSADENIE R A DZ
DOSPELÍ
6.liga – 12.kolo 22.10.2017 o 14:00 hod.
10:30 Nemcovce Peč. N. Ves BABJAK ANDREJKO HANEL PALKO
Chmin. N. Ves Torysa CISKO Š. KOČIŠ ŽELINSKÝ ONOFREJ
Š. Dravce Uz. Šalgov ŠTOFANKO MARKOVIČ GENČÚR LACKO
Ľubotice B Chmiňany OKRUHĽANSKÝ BABJAK KVAŠŇÁK MIŠENČÍK
Hermanovce Záborské MAĎAR BRÍŽEK ŇAKAT PAVEL
Rožkovany V. Šebastová MICHALIK SVAT L. LIPOVSKÝ MIŠKO
Drienov Dubovica FÚSEK S. KOŽLEJ M. SEGEĎA DUDÁŠ
7.liga - 12.kolo 22.10.2017 o 14:00 hod.
10:30 Gregorovce Ostrovany VAVREK ČONKA TOMEČEK E. KOČIŠČIN Joz.
Terňa Kapušany ČONKA VAVREK KOČIŠČIN Joz.
Brezovička Žehňa MIŽENKO VARGA MIKULEC
Petrovany Š. Sokolovce PRUSÁK HORVÁTH JENČA
Kojatice Víťaz ĽAŠ HLAVATÝ KOVALIČ
Žipov Hrabkov SOPKO TOMEČEK F. CUP
Š. Bohdanovce Fričovce ONOFREJ DUCKO KOČIŠČIN Ján
8. liga A – 10.kolo 22.10.2017 o 14:00 hod.
11:00 Lemešany Miklušovce KOŽLEJ M. FÚSEK S. SEGEĎA DUDÁŠ
Drien. N. Ves Tulčík BAČA KONEČNÝ
Radatice Kokošovce RŽONCA KLEPSATEL
Ruská N. Ves Janov DURKÁČ
Chmeľov Haniska ANDREJKO PALKO
Sedlice Svinia FÚSEK A. JANÍČKO
8.liga B - 9.kolo 22.10.2017 o 14:00 hod.
10:30 Jakubova Voľa Krivany SVAT L. MICHALIK LIPOVSKÝ MIŠKO
Jarovnice Brezovica PALENČÁR MARUŠINOVÁ
Medzany Poloma PTÁK
Hubošovce Lipany B KOŽLEJ P. VERČIMÁK
voľno Jakubovany
4.liga dorast – 12.kolo 21.10.2017 o 14:00 hod.
10:30 Župčany Dubovica ŠTOFANKO TOMEČEK E.
12:30 Ruská N. Ves Kendice PTÁK VARGA
Veľký Šariš Široké ČONKA TOMEČEK F.
Kamenica Torysa PALENČÁR MAJDÁK
Ražňany Uzovce SOPKO LIPOVSKÝ
Rožkovany Kapušany KOŽLEJ M. KOŽLEJ P.
Gregorovce Demjata SEGEĎA ŽELINSKÝ
5.liga dorast - 9.kolo 21.10.2017 o 14:00 hod.
11:00 Víťaz Uz. Šalgov DURKÁČ KOČAN
Hrabkov Drienov KOČAN DURKÁČ
Peč. N. Ves Tulčík PTÁK VARGA
22.10.11:00 Záhradné Š. Dravce VERČIMÁK KOŽLEJ P.
22.10.11:15 Kojatice Lemešany HLAVATÝ ĽAŠ KOVALIČ
3.liga žiaci – 12.kolo 21.10.2017 o 14:30 hod.
11:00 Pušovce Dulova Ves HLAVATÝ JANÍČKO
Ruská N. Ves Chmiňany VARGA PTÁK
22.10.11:00 Veľký Šariš Kojatice PTÁK
22.10.11:00 Š. Michaľany Malý Šariš MARUŠINOVÁ PALENČÁR
22.10.12:45 Gregorovce Ostrovany TOMEČEK E.
22.10.11:30 Hermanovce Brezovica BRÍŽEK ŇAKAT
22.10.11:45 Chmin. N. Ves Jarovnice KOČIŠ ŽELINSKÝ
4.liga A žiaci - 10.kolo 21.10.2017 o 14:30 hod.
10:30 Kendice V. Šebastová BRÍŽEK ŇAKAT
Drienov Záhradné HANEL
Žehňa Medzany DUCKO
Petrovany Demjata BABJAK KONEČNÝ
22.10.14:00 Trnkov-Nemcovce Kapušany HANEL
23.10.16:00 Terňa Fintice VERČIMÁK
4.liga B žiaci - 10.kolo 21.10.2017 o 14:30 hod.
15:30 Miklušovce Radatice FÚSEK S.
15:30 Janov Víťaz FÚSEK A. BARANOVÁ
voľno Sedlice
4.liga C žiaci - 10.kolo 21.10.2017 o 14:30 hod.
Krivany Peč. N. Ves CISKO Š.
Poloma Rožkovany GENČÚR
Torysa Brezovička MIŽENKO
Kamenica Dubovica MAĎAR
22.10.11:45 Š. Dravce Jakubovany GENČÚR
voľno Š. Sokolovce-Uzovce
PREDOHRÁVKA
ŽIACI –IV. C liga 11. kolo
26.10.15:00 Jakubovany Poloma VARGA
3. liga mladších žiakov U13– skupina D
21.10.14:00 Nemcovce SZUČ