Obľúbená súťaž na umelých trávnikoch v Sabinove a Lipanoch pokračovala počas uplynulého víkendu. Opäť nebola núdza o zaujímavé momenty a výsledky.

Výsledky v A skupine:

Terňa – Janov 1:5 (0:2), góly: Francisco Paľuch 3, Peter Svat, Dalibor Guman. V poslednej minúte prvého polčasu dali hostia druhý gól, tri minúty po výmene strán domácim svitla nádej v podobe gólu na 1:2. To však bolo v ich podaní všetko...

Hermanovce – Gregorovce 1:2 (0:2), góly: Gabriel Šimko – Adrián Frič, Tomáš Molčan. Už v 26. minúte vyhrávali hostia o dva góly. O desať minút neskôr ich bolo len desať, vylúčený bol Dominik Sobota. Domáci znížili po hodine hry, vyrovnať už nedokázali.

VZ6 3721

Hermanovce – Janov 8:0 (5:0), góly: Radovan Jačišin 4, Adam Karabinoš 2, Marko Grejtak, Patrik Andraš. Strelecký koncert sa začal pomerne neskoro, až po dvadsiatich minútach, no potom to stálo zato.

Predchádzajúce rezultáty: Janov – Gregorovce 2:4, Hermanovce – Terňa 4:1.

Výsledky v B skupine:

Jarovnice – Solivar 4:5 (2:1), góly: Niekoľko sekúnd pred odchodom do kabín znížili hostia na 2:1. Lenže, zopár sekúnd po výmene strán bolo 3:1. Solivarčania potom za štvrťhodinu otočili na 3:5, čo bolo rozhodujúce.

Chmeľov – Malý Šariš 2:0 (1:0), góly: Martin Marcinko, Vladimír Polča. Druhý gól padol z pokutového kopu.

Predchádzajúce rezultáty: Solivar – Malý Šariš 4:5, Chmeľov – Jarovnice 3:0.

Výsledky v C skupine:

Veľký Šariš st.dor. – Ostrovany 1:11 (1:7), góly: Denis Lauko – Marián Bilý 5, František Bilý 3, Pavol Dužda, Rastislav Husár, František Giňa. Zápas pripomínal hru mačky s myšou.

Kamenica - Pečovská Nová Ves 4:3 (3:2), góly: Patrik Vranka, Sebastián Salamon, Kamil Seman, Marián Hlávka – Peter Basár vlastný, Ján Fecko, Marek Kaleja. Domácich neobišla v úvode smola a už po niekoľkých sekundách prehrávali. Za štvrťhodinu však rýchlo otočili na 3:1. Hostia síce v 50. min vyrovnali, no favorit neskôr zasadil súperovi rozhodujúce K.O.

Predchádzajúce rezultáty: Kamenica – Veľký Šariš 9:0, Pečovská Nová Ves – Ostrovany 3:2.